תאורת חוץ מאירה את הסביבה החיצונית של הבית. תאורת חוץ נכונה תקבע איך הגינה, המרפסת או השביל שלכם ייראו בשעות הערב כשאתם חוזרים הביתה מהעבודה.

גולדן לייט מציעה מגוון רחב של תאורת חוץ החל מאלמנטים שקועי רצפה אטומים למים המתאימים לשבילי הגישה לבית. תאורת אוירה אשר מתאימה להארת מבנים חיצוניים כמו חומה, עץ או גשר ונותנת תאורה מחמיאה.

בין שאר גופי התאורה תוכלו למצוא אצלנו:
תאורת חוץ המיועדת לתקרה – תאורה להתקנה חיצונית כמו חדר מדרגות, כניסה לבית, שבילים ומעברים, דק של פרגולות או למרפסות שמש.

עמודי תאורה לגינה – עמודים דקורטיביים בעיצוב ווינטג' או מודרני המשמשים להארת גינות נוי וכניסה לבתים, שבילים ומעברים. כמו כן ניתן למצוא גם דוקרני גינה לדשא מוגנים ממים ומשמשים כתאורת אווירה לעצים וצמחיה.

תאורת רחוב – גופי תאורה מעוצבים להארת כבישים, רחובות, פארקים וכדומה. ניתן להתקין אותם על עמודי תאורה / זרועות ועל קירות חוץ של בניינים.

גולדן לייט מייבאת, משווקת ומייצרת מוצרי תאורה לפרטיים ולעסקים. את גופי התאורה של גולדן לייט ניתן למצוא במבני תעשייה מסחר ומגורים. כאשר בין לקוחותיה ישנם יזמים, קבלנים אדריכלים ומעצבים. החברה נמצאת בחזית הטכנולוגיה ומציעה ללקוחותיה מגוון עצום של גופי תאורה בכל טעם וסגנון אשר תרצו.

לפרטים והזמנות התקשרו ל 08-8695112 או שתבואו לבקר.